بریس پا

آمپوتاسیون
آمپوتاسیون و دلایل آن
دسامبر 12, 2021
پروتز اندام فوقانی
پروتز اندام فوقانی
دسامبر 30, 2021
بریس پا

بریس پا

بریس پا و مچ پا یک شکل متداول پشتیبانی برای رفع عوارض ناشی از هم ترازی، آسیب عصبی یا یک بیماری عصبی با ایجاد ثبات، بهبود راه رفتن و کمک به تحرک شما هستند.

بریس های کاربردی پا و مچ پا ما برای تسکین درد و ایجاد ثبات برای شکستگی ها، رگ به رگ شدن، آسیب های بافت نرم و موارد دیگر طراحی شده اند.

تراز نادرست، آسیب عصبی و شرایط عصبی ممکن است توانایی راه رفتن و حرکت را به دلیل بی ثباتی یا قرارگیری نامناسب پا و مچ پا مختل کند. این بی ثباتی می تواند خطر سقوط و خطر آسیب بیشتر به کمر، لگن و زانو را در طول زمان افزایش دهد.

بریس‌ها می‌توانند ساده باشند، مانند ساختار سفت و سختی که در اطراف مچ پا قرار گرفته است که حرکت را محدود می‌کند و به شما در بهبود رگ به رگ شدن و پیچ خوردگی مچ پا کمک می‌کند.

با این حال، شرایط پیچیده تر، مانند سکته مغزی، آسیب مغزی، آسیب نخاعی، مولتیپل اسکلروزیس، و فلج مغزی ممکن است نیاز به راه حل سفارشی تری برای حمایت از ضعف یا تراز نامناسب در مچ پا داشته باشد.

بریس پا و مچ پا

راه حل های مختلفی برای ایجاد ثبات و بهبود تحرک برای افراد با طیف وسیعی از شرایط طراحی شده است. متخصص ارتوپدی فنی شما با درمانگران، پزشکان و تیم پزشکی شما برای انتخاب، طراحی و ساخت گزینه مناسب بریس پا متناسب با نیازهای شما همکاری خواهد کرد.

ارتز مچ پا و پا

ارتزهای مچ پا برای حمایت و هم ترازی مناسب مفصل برای پا و مچ پا، کمک یا جایگزینی برای ضعف عضلانی و محافظت از پا و اندام تحتانی طراحی شده اند.

تحریک الکتریکی عملکردی

تحریک الکتریکی عملکردی از الگوهای تحریک الکتریکی برای فعال کردن اعصاب و کمک به تسهیل حرکت استفاده می کند.

کفش و کفی کفش دیابتی

کفش‌ ها و بالشتک‌های مناسب، همراه با نظارت دقیق بر پاها و انتخاب‌های سبک زندگی سالم، اغلب یک برنامه درمانی جامع را برای مدیریت عوارض پای ناشی از دیابت تشکیل می‌دهند.

ارتز کفش

ارتزهای کفش سفارشی معمولا برای مدیریت درد پا و همچنین درد در سایر قسمت های بدن شما استفاده می شود.