بریس اصلاح کننده وضعیت بدن

بریس برای اسکولیوز
بریس برای اسکولیوز
سپتامبر 30, 2022
فواید استفاده از کمربند طبی
فواید استفاده از کمربند طبی
نوامبر 11, 2022
بریس اصلاح کننده وضعیت بدن

بریس اصلاح کننده وضعیت بدن

بریس اصلاح کننده وضعیت بدن

وضعیت بدنی خوب یک جنبه اغلب نادیده گرفته شده اما مهم در زندگی روزمره است. وضعیت نامناسب می تواند منجر به مشکلات سلامتی از جمله کمردرد، گردن درد، سردرد و خستگی بدن شود. مشکلات هم ترازی همچنین می‌تواند باعث شود که اندام‌های داخلی ما کارایی کمتری داشته باشند – هضم غذا و سایر فرآیندهای حیاتی را کاهش می‌دهند. در حالی که همه باید برای وضعیت بدنی خوب تلاش کنند، بهترین اصلاح کننده های وضعیت می توانند به شما در یادگیری درگیر کردن عضلات صحیح کمک کنند.

هنگامی که صحبت از بریس اصلاح کننده وضعیت بدن به میان می آید، اکثر محصولات ادعا می کنند که با عقب کشیدن شانه های شما وضعیت بدن را بهبود می بخشند. اگرچه گرد شدن شانه های رو به جلو در واقع نشانه ای از وضعیت بد بدن است، اما آنها تنها عامل کمک کننده نیستند. وضعیت نامناسب معمولا از ترکیبی از عوامل از جمله حمل سر به جلو، شانه های گرد و کج شدن لگن تشکیل شده است. بریس پوسچر معمولا فقط شانه ها را تحت تاثیر قرار می دهد و این فقط یکی از اجزای وضعیت بد است.

در حالی که یک بریس وضعیتی ممکن است به بازگرداندن شانه‌های شما کمک کند، ماهیچه‌های پشت گردن یا قسمت بالایی پشت را تقویت نمی‌کند. بنابراین، در حالی که ممکن است در هنگام استفاده کردن کمک کند، اما وقتی آن را بردارید، احتمالاً شانه‌ های شما درست به حالت گرد قبلی خود برمی‌گردند. و اگرچه بریس وضعیتی ممکن است به کشش ماهیچه های قفسه سینه شما کمک کند، اما به کشش عضلات واقع در جلوی گردن که معمولاً با وضعیت نامناسب مرتبط هستند کمک نمی کند. به همین دلیل، بریس وضعیتی کمکی به اصلاح حمل قدامی سر، یا هر گونه شیب لگنی که ممکن است وجود داشته باشد، نخواهد کرد.

نحوه عملکرد بریس اصلاح کننده وضعیت بدن

وجه مشترک همه اصلاح کننده های پوسچر این است که برای رفع عدم تعادل عضلانی که زمانی که مدت زمان طولانی را در موقعیت های ناسالم و ثابت می گذرانیم به وجود می آیند طراحی شده اند. در حالی که ماهیچه های جلوی قفسه سینه (سینه ها) تمایل به سفت شدن دارند، ماهیچه های قسمت بالایی پشت، احتمالا بیش از حد کشیده می شوند. اصلاح‌ کننده‌ها می‌توانند به فعال کردن عضلاتی که به اندازه کافی کار نکرده‌اند کمک کنند و به آنها راهنمایی کنند که کجا باید باشند.

اصلاح کننده های وضعیت بدن برای قسمت های مختلف بدن شما وجود دارد. رایج ترین آنها برای شانه ها، محل اتصال قفسه سینه گردنی (جایی که قسمت بالایی پشت شما به گردن شما می رسد) و ستون فقرات کمری شما هستند.

 

کلمات مرتبط :

بریس اصلاح کننده وضعیت بدن – بریس پوسچر – درمان کیفوز – بریس قوز پشت