پروتز سیلیکونی پا

بریس اسکولیوز
بریس اسکولیوز
سپتامبر 11, 2021
پای دیابتی
پای دیابتی
سپتامبر 17, 2021
پروتز سیلیکونی پا

پروتز سیلیکونی پا

پروتز سیلیکونی پا

روکش های سیلیکونی سفارشی برای پوشش طبیعی پروتزهای پا بسیار مناسب است.

پس از قطع عضو، بسیاری از افراد مبتلا می خواهند ظاهر بیرونی خود را با جزئیات هر چه بیشتر بازسازی کنند. این را می توان با یک پوشش سیلیکونی به شکل آناتومیک سفارشی بر اساس اندام صوتی به دست آورد. با استفاده از این پروتز ها پوشیدن دامن یا شلوار کوتاه و کفش های باز بدون محدودیت دوباره امکان پذیر می شود.

هر پوشش سیلیکونی در نوع خود بی نظیر است و دارای مزایای متعددی است. علاوه بر مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش و دما، از مزایای کلیدی آن می توان به مقاومت بیشتر در برابر کثیفی و سهولت تمیز کردن با آب و صابون ph خنثی اشاره کرد.

فواید پروتز سیلیکونی پا

زندگی روزمره بدون مشکل یکی از مهم ترین فواید استفاده از این پروتز ها است ، استفاده از آن ها تصمیم شما را برای پوشیدن لباس کوتاه یا کفش های باز آسان تر می کند.

مواد سیلیکونی درجه یک انتخاب شده همه ویژگی های مهم را برای اتصال بهینه پوشش می دهد: عملکرد، زیبایی و راحتی. دما و مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش تنها دو مورد از مزایای مواد سیلیکونی است. 

پروتز سیلیکونی پا به لطف شکل و رنگ اصلی فریبنده‌ای به طور هماهنگ در تصویر کلی بدن ادغام می‌شود و در نگاه اول برای دیگران غیر قابل توجه است ، به همین جهت مشکلات ظاهری ناشی از قطع عضو را به حداقل می رساند.

شما می توانید با تمیز کردن هر روزه بیرونی از لکه های دائمی روی پروتز خود جلوگیری کنید. آب و صابون ph خنثی برای تمیز کردن این پروتزهای سیلیکونی کافی است.

هر پروتز سیلیکونی بطور منحصر به فرد است، سفارشی با توجه به نیاز شما و قالب پای شما ساخته شده است، به همین جهت استفاده از آن بسیار آسان است.

 

کلمات مرتبط :

پروتز سیلیکونی – هزینه پروتز سیلیکونی – انواع پروتز پا – مرکز ارتوپدی فنی در تهران – کفش طبی کودکان – کفش طبی – قیمت کفش طبی