تمیز کردن بریس

بریس Body Jacket
بریس Body Jacket
آوریل 25, 2021
پروتز سیلیکونی جلوی پا
پروتز سیلیکونی جلوی پا
می 19, 2021
تمیز کردن بریس

تمیز کردن بریس

تمیز کردن بریس 

از آن جایی که در هنگام پوشیدن بریس باید آن را تا حد امکان محکم بست، مراقبت صحیح از پوست و بریس بسیار اهمیت پیدا می کند، در غیراین صورت تعمیرات غیرضروری بریس و مشکلات پوستی برنامه درمانی شما را با وقفه روبرو خواهد کرد که در نتیجه عملکرد خوب بریس شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

تمیز کردن منظم بریس و پوست می تواند به جلوگیری از بثورات یا ضایعات پوستی کمک کند. اگر تحریک پوستی قابل توجهی رخ دهد، ممکن است لازم باشد تا چند روز در حالی که پوست بهبود می یابد، استفاده از بریس را متوقف کنید.

استفاده نادرست از بریس پشت می تواند پوست را تشدید کند و باعث ایجاد زخم یا بثورات شود. شستن روزانه پوست زیر بریس به جلوگیری از تجمع کثیفی و پوست مرده و ایجاد سوزش کمک می کند.

رطوبت بیش از حد زیر بریس می تواند پوست را تحریک کند و به طور بالقوه منجر به زخم و/یا زوال پوست شود. به همین دلیل از پوشیدن لوسیون ها یا مرطوب کننده ها در زیر بریس خودداری کنید.

معمولاً پس از برداشتن بریس، لکه های قرمز روی پوست وجود دارد. این لکه ها باید در عرض ۱۵ تا ۳۰ دقیقه از بین بروند. اگر از بین نرفتند یا بریس بثورات یا کبودی روی پوست ایجاد کرد، ممکن است بریس به درستی نصب نشده باشد و باید توسط پزشک یا متخصص تنظیم شود.

تمیز کردن بریس

دستورالعمل‌های شستشوی خاصی معمولاً توسط سازنده بریس ارائه می‌شود و باید برای حفظ طول عمر و اثربخشی بریس رعایت شود.

اکثر بریس‌های پشتی برای شست‌وشو یا خشک کردن ماشین طراحی نشده‌اند ، معمولاً توصیه می‌شود بریس را با دست با آب و صابون ملایم بشویید. هر پد یا پانل اضافی باید ابتدا برداشته شود و جداگانه شسته شود. یک بریس باید صاف گذاشته شود یا آویزان شود تا خشک شود.

اطمینان حاصل کنید که بریس قبل از پوشیدن کاملاً آبکشی شده و کاملاً خشک شده است، زیرا بریس صابونی یا مرطوب بیشتر احتمال دارد پوست را تحریک کند. همچنین می‌تواند ایده خوبی باشد که هرگونه کثیفی، گرد و غبار یا زباله روی بریس را با استفاده از غلتک پرز پاک کنید.

 

 

کلمات مرتبط :

تمیز کردن بریس – بریس کمر – بریس طبی – کمربند طبی – ارتوپدی فنی در تهران – متخصص ارتوپدی فنی در تهران