بریس میلواکی

دست مصنوعی
دست مصنوعی
آگوست 4, 2023
زانوبند آنلودر Unloader
زانوبند آنلودر
آگوست 27, 2023
بریس میلواکی

بریس میلواکی

بریس میلواکی یک نوع تخصصی از بریس پستون فقرات است که اغلب برای درمان انحنای ستون فقرات در کودکان و نوجوانان استفاده می شود.

این یک بریس تمام تنه است که از لگن تا قاعده جمجمه امتداد دارد. بریس از یک کمربند لگنی پلاستیکی، یک حلقه گردن و میله های فلزی که این دو را به هم متصل می کند ساخته شده است. پدهای فشار روی بریس قرار می گیرند تا نیروهای اصلاحی به ستون فقرات اعمال شود.

بریس میلواکی بیشتر برای درمان اسکولیوز استفاده می شود که انحنای جانبی ستون فقرات است. همچنین از بریس می توان برای درمان کیفوز که گرد شدن بیش از حد قسمت بالای کمر است استفاده کرد.

این بریس معمولاً به مدت ۲۳ ساعت در روز تا ۱۸ ماه استفاده می شود. مدت زمانی که بریس استفاده می شود بسته به شدت انحنای ستون فقرات و سن و سرعت رشد بیمار متفاوت است.

پوشیدن بریس میلواکی ممکن است ناراحت کننده باشد و ممکن است برای عادت کردن نیاز به تنظیم داشته باشد. با این حال، درمان موثری برای انحنای ستون فقرات است و در بسیاری از موارد می تواند به جلوگیری از نیاز به جراحی کمک کند.

مزایای بریس میلواکی

  • می تواند به توقف پیشرفت انحنای ستون فقرات بخصوص در مبتلایان به اسکولیوز کمک کند.
  • می تواند وضعیت بدن را بهبود بخشد.
  • می تواند به کاهش درد کمک کند.
  • می تواند ظاهر زیبایی ستون فقرات را بهبود بخشد.

برخی از ایرادات بریس میلواکی به شرح زیر است:

  • پوشیدن آن می تواند ناراحت کننده باشد.
  • می تواند حرکت را محدود کند.
  • تمیز نگه داشتن آن ممکن است دشوار باشد.
  • ممکن است برای عادت کردن نیاز به تنظیم داشته باشد.

هدف اصلی بریس میلواکی تثبیت و جلوگیری از پیشرفت انحنای ستون فقرات است. این کار را با اعمال فشار ملایم به ستون فقرات برای اصلاح انحنای ستون فقرات و با ایجاد تراز مناسب ستون فقرات انجام می دهد. بریس همچنین برای کمک به تقویت عضلات اطراف ستون فقرات برای کمک به حفظ اصلاح طراحی شده است.

به طور کلی، بریس میلواکی یک درمان ایمن و موثر برای انحنای ستون فقرات در کودکان و بزرگسالان جوان است. قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده یا عدم استفاده از بریس مهم است که در مورد خطرات و مزایای بریس با پزشک خود صحبت کنید.

 

 

مقالات مرتبط :

نکات مهم در انتخاب پروتز

پای مصنوعی

پروتز اندام

بریس بادی ژاکت

پروتز چشم

پروتز زیبایی دست

ارتوپدی فنی در تهران

پروتز سیلیکونی