بریس بادی ژاکت

کمربند طبی پس از جراحی ستون فقرات
کمربند طبی پس از جراحی ستون فقرات
جولای 13, 2023
پروتز پای مصنوعی
پروتز پای مصنوعی
جولای 25, 2023
بریس بادی ژاکت

بریس بادی ژاکت

بریس بادی ژاکت در حوزه پیشرفت های پزشکی، به عنوان یک نوآوری مهم ظاهر می شود و ترکیبی منحصر به فرد از حمایت، ثبات و راحتی را برای افرادی که با شرایط ستون فقرات سر و کار دارند ارائه می دهد.

مشکلات ستون فقرات می تواند عمیقاً بر کیفیت زندگی فرد تأثیر بگذارد. بریس بادی ژاکت به عنوان یک راه حل قابل توجه ظاهر می شود و حمایت و راحتی بسیار مورد نیاز را برای کسانی که با شرایط ستون فقرات سر و کار دارند فراهم می کند.

بریس بادی زاکت یک ارتز تخصصی است که برای پوشاندن نیم تنه و پشتیبانی از ستون فقرات طراحی شده است. این ارتز شبیه یک لباس مناسب است و به طرز ماهرانه ای ساخته شده است تا ثبات و تراز ستون فقرات را ارائه دهد.

انواع بریس بادی زاکت

بریس سفت و سخت
این بریس ها از مواد محکمی مانند پلاستیک سخت ساخته می شوند. آنها در محدود کردن حرکت و ارتقای تراز ستون فقرات بسیار موثر هستند و برای شرایط شدید ستون فقرات ایده آل هستند.

بریس نرم
این نوع بریس ها از مواد انعطاف پذیر مانند فوم و پارچه ساخته شده اند. آنها تعادلی بین حمایت و راحتی ایجاد می‌کنند و امکان حرکت محدود را فراهم می‌کنند و در عین حال ثبات ستون فقرات را نیز ارائه می‌دهند.

بریس سفارشی
این نوع بریس ها برای آناتومی ستون فقرات منحصر به فرد فرد طراحی شده است. این راه‌حل‌های سفارشی، تناسب کامل را تضمین می‌کنند و پشتیبانی و راحتی را به حداکثر می‌رسانند.

مزایا و اهداف

حمایت و تراز ستون فقرات
این بریس ها در ارائه حمایت مورد نیاز ستون فقرات عالی هستند. با حفظ تراز مناسب، آنها به جلوگیری از پیشرفت بیشتر ناهنجاری های ستون فقرات کمک می کنند.

تسکین و مدیریت درد
افراد مبتلا به بیماری های ستون فقرات اغلب درد را تجربه می کنند. بریس های بادی ژاکت می‌توانند با کاهش فشار بر ستون فقرات و حمایت از عضلات اطراف، ناراحتی را کاهش دهند.

بهبود در فعالیت های روزانه
با افزایش ثبات ستون فقرات، افراد می توانند با اطمینان بیشتری در فعالیت های روزانه شرکت کنند. از راه رفتن تا نشستن، بریس های بادی ژاکت به کاربران کمک می‌کنند تا در لحظات زندگی شرکت کنند.

موارد کاربرد بریس بادی ژاکت

اسکولیوز و کیفوز

این بریس ها معمولاً برای شرایطی مانند اسکولیوز (انحنای جانبی ستون فقرات) و کیفوز (گرد کردن بیش از حد به سمت جلو در قسمت بالای کمر) تجویز می‌شوند.

شکستگی ستون فقرات

پس از شکستگی ستون فقرات، ژاکت بدن بریس ممکن است برای بی حرکت کردن ستون فقرات در طول فرآیند بهبود توصیه شود.

پشتیبانی پس از عمل جراحی

پس از جراحی ستون فقرات، ژاکت بدن بریس می تواند حمایت اساسی را فراهم کند و به مرحله بهبودی و توانبخشی کمک کند.

مقالات مرتبط :

نکات مهم در انتخاب پروتز

پای مصنوعی

پروتز اندام

پروتز چشم

پروتز زیبایی دست

ارتوپدی فنی در تهران

پروتز سیلیکونی