کفش طبی برای کودکان

ارتز کلاب فوت
ارتز کلاب فوت
مارس 11, 2022
زانوی ضربدری
زانوی ضربدری و درمان آن با بریس و فیزیوتراپی
آوریل 19, 2022
کفش طبی برای کودکان

کفش طبی برای کودکان

کفش طبی برای کودکان ! فرقی نمی‌کند کودک شما یک بیماری پا مانند بیماری Sever (درد پاشنه کودکان) یا کف پای صاف دردناک داشته باشد، یا فقط می‌خواهید کودکتان را از ابتلا به مشکلات پا در آینده محافظت کنید، استفاده از کفش طبی کودکان که توسط متخصص ارتوپدی فنی طراحی و ساخته می شود میتواند نیازهای کودک شما را برای داشتن یک کفش طبی مناسب برآورده کند.

تقریباً تمام کفش‌های طبی کودکان دارای پایه‌های قابل جابجایی هستند تا ارتزهای کودکان و تکیه‌گاه‌های قوس را در خود جای دهند. بسیاری از کفش‌های طبی ارتوپدی همچنین دارای AFO (ارتزهای مچ پا/پا) و KAFO (ارتزهای زانو/مچ پا/پا) هستند که بریس‌هایی هستند که رشد نامناسب راه رفتن را اصلاح می‌کنند.

کفش طبی برای کودکان

به دلیل انعطاف پذیری بیشتر در پای کودک در مقایسه با پای بزرگسالان، مشکلات پای کودکی کمتر از مشکلات پای بزرگسالان است. این بدان معنا نیست که وقتی کودک به طور معمول با کفش های بیش از حد شل و ول به سختی بازی می کند، درد پا و حتی آسیب های پا هنوز رخ نمی دهد. هنگامی که صحبت از محافظت از ورزشکار جوان در برابر آسیب های پا به میان می آید، پیشگیری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کودکان ممکن است به اندازه کافی بالغ نباشند تا متوجه شوند که وضعیت پا در حال توسعه است تا زمانی که دیگر نمی توان درد را نادیده گرفت و بنابراین ممکن است آنطور که باید تشخیص داده نشود. اجتناب از هر گونه درد جدی یا مزمن پا در دوران کودکی تأثیر مهمی بر رشد پای کودک شما در بزرگسالی خواهد داشت.

درست مانند بزرگسالان، بچه‌های فعال به کفش‌هایی نیاز دارند که حمایت کافی از قوس و پاشنه پا داشته باشند و برای کاهش استرس به مفاصل در حین ورزش، شوک را جذب کنند. تفاوت عمده بین کفش طبی برای کودکان و کفش مخصوص دویدن مخصوص بزرگسالان در این است که کفش مخصوص دویدن مخصوص کودکان کنترل حرکت کمتری را ارائه می دهد تا به پاهای کوچکتر اجازه دهد بدون مانع غیرطبیعی به رشد و تکامل خود ادامه دهند. کفش‌های طبی کودکان که مخصوص دویدن هستند، مستحکم و مورد تایید متخصص پا هستند تا از آسیب‌های ناشی از دویدن در کودکان و نوجوانان جلوگیری کنند.

هنگام درمان مشکلات پای کودکان، مهم است که والدین به یاد داشته باشند که نیازهای پای کودکان با نیازهای بزرگسالان متفاوت است. از آنجایی که پای کودکان به طور فعال در حال رشد است و والدین در حال رشد باید مراقب باشند که بدون مشورت با پزشک، ناهنجاری های راه رفتن کودک را بیش از حد اصلاح نکنند. کفش های ارتوپدی و درمانی بچه گانه موجود در کلینیک ارتوپدی فنی پارسه به گونه ای طراحی شده اند که محکم و حمایت کننده باشند بدون اینکه بیش از حد محدود کننده باشند. 

 

کلمات مرتبط :

کفش طبی برای کودکان – قیمت کفش طبی کودکان – خرید کفش طبی برای کودک – هزینه کفش طبی ارتوپدی – ارتوپدی فنی خوب در تهران